Lokacija:
U Bodrumu, biseru Egejskog mora, možete uživati u dubokoj plavoj vodi u zalivu prirodnog čuda koji će vam se urezati u uspomene, rashladiti se uz bazene hotela Selectum Colours Bodrum, gde bela i plava stvaraju najlepši pogled. Hotel se nalazi u prelepom zalivu Gümbet, na oko 4k m od centra Bodruma i 40 km od aerodroma Milas u Bodrumu. Izgrađen je 1999. a poslednji put renoviran 2023. godine. Prostire na površini od 38.000 m².
Plaža:
Poseduje sopstvenu, 200 metara dugu peščano-šljunkovitu plažu. Ima dva pontona i jedan ponton sa paviljonima (u funkciji su u zavisnosti od vremenskih uslova i dodatno se doplaćuju). Korišćenje ležaljki i suncobrana je besplatno.
Sobe:
Hotel ukupno ima 496 smeštajnih jedinica raspoređenih u 43 bloka (bungalova) - 426 standardnih soba, 50 standardnih soba sa krevetima na sprat i 20 duplex porodičnih soba.
•Standardne sobe sa pogledom na kopno ili more – površine 23 m2, poseduju kapacitet za najviše 3 osobe (2+1 - francuski ležaj ili dva odvojena kreveta, za dodatnu osobu/dete dodatni pomoćni ležaj)
•Standardna soba sa krevetima na sprat (BunkBed Standard Room) – površine 23 m2, sastoje se od jedne spavaće sobe koja ima jedan francuski ležaj i krevet na sprat. Poseduje kapacitet za najviše 4 osobe(2+2 - francuski ležaj ili dva odvojena kreveta, za dodatne osobe/decu dobija se dodatni pomoćni ležaj ili sofa na razvlačenje)
•Dublex porodična soba (Duplex Standard Family Room) – površine 32m2, sastoje se od dve spavaće sobe, jedna sa francuskim ležajem, druga sa dva odvojena kreveta. Poseduje kapacitet za najviše 4 osobe(3+1, 2+2 - francuski ležaj ili dva odvojena kreveta, za dodatne osobe/decu dobija se dodatni pomoćni ležaj ili sofa na razvlačenje)
Sve sobe poseduju: sef, TV, mini bar, set za kafu i čaj, ketler, fen, Wi-Fi, centralnu klimu, telefon, kupatilo sa tuš kabinom i balkon ili terasu.
Hotelski sadržaj:
Od hotelskih sadržaja gostima je na raspolaganju:
• Restoran - glavni restoran (The Meals Buffet Main Restaurant), 4 A’La Carte restorana (Primavio Italian A la Carte Restaurant – italijanska kuhinja, Tabla Kebap Turkish A la Carte Restaurant – turska kuhinja, Harbour Sea & Salt Fish A la Carte Restaurant – plodovi mora i riblja kuhinja, 24/7 A la Carte Restaurant – internacionalna kuhinja; jednom u toku boravka besplatno, rezervacija neophodna), poslastičarnica (Select Coffee & Bakery), 2 snack bara (Feel Good Turkish Snack, Feel Good Italian Snack),
• Barovi - 6 barova (Aquarius Pool Bar, ONE2LOVE Beach Bar, Windmill Bar, Relax Bar, Lobby Bar, Disco Bar)
• Bazeni - 3 spoljašnjih bazena (glavni bazen, bazen sa toboganima i relax bazen koji je za osobe iznad 15 godina), unutrašnji bazen, dečiji spoljašnji i unutrašnji bazen
• Internet – Wi-Fi u javnim delovima hotela,
• Wellness&spa - SPA centar, sauna, tursko kupatilo,
• Sportski - fitness centar, bilijar, stoni tenis, 3 teniska terena, košarka, mini fudbal, odbojka na pesku, boćanje, joga, pikado,
• Dečiji - igralište, mini disco, Kids club (4-7 godina) i Joker’s club (8-12 godina), teen Club (13-16 godina),
• Poslovni – konferencijska sala,
• Zabavni – diskoteka, takmičenja, aktivnosti, tematske večernje i dnevne zabave, animacije.
Usluge uz doplatu: dadilja, frizer, fotograf, prodavnice, sve usluge, tretmani i masaže u SPA centru, usluga pranja i peglanja veša, hemijsko čišćenje, sportovi na vodi, časovi tenisa i osvetljavanje teniskih terena, zdravstvene usluge.
Način služenja obroka:
Švedski sto.
Kontakt:
Tel: +90 252 319 70 00
www.selectumhotels.com
Napomena:
Hotel iz poznatog hotelskog lanca, odlikuje se dobrom uslugom i preporuka je za sve putnike koji žele da svoj odmor provedu u većem rezortu sa brojnim sadržajima, nadomak centra grada.